MRF313

Howdy, Pardner?


#1 2013-04-27 17:17:52

Arachne

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 4
Punktów :   

Laura "Arachne" Clock

http://s1.pokazywarka.pl/i/1959805/997426/punk-girl-red-pose.jpg
Imię: Laura
Nazwisko: Clock
Profesja: Pomoc medyka
Zakres dostępu: Sektor 1; dostęp do medykamentów

http://www.youtube.com/watch?v=_VJY97l0jVA

Tamta laska, Arachne? Ta  bardziej rozebrana niż ubrana, z kolczykami w kształcie pająków nad brwią, w uchu, pępku i chuj wie jeszcze gdzie...? Mhm... Nie, to nie jest obozowa kurwa, to pomoc medyka. Mówią, że występowała w Vegas. Dawne czasy ale i teraz jak zakołysze bioderkami to chłopaki jeden z drugim ślinią się tak, że o odwodnienie nie trudno. Niby dlatego została medykiem? Ano, może dlatego... Bo to raczej pielęgniareczka niż lekarz. Opatrzy, poskłada, zeszyje i zabezpieczy, po czym każe wytrzymać dopóki nie znajdzie kogoś lepszego.
Jak nie znajdzie to liczysz na łut szczęścia bo na delikatne rączki i czułe słówka nie możesz. Co jeszcze? Do spluwy ją ciągnie jak rzadko którą, rękę ma przy tym dość pewną, więc raczej  nie poszerzy  ci uśmiechu przez przypadek. Nieraz ją widać jak zbiera puszki, nie po to żeby je sprzedać, ale żeby poukładać koło bazy i stać tam dopóki każdej jednej nie zestrzeli. Bywa, że schodzi jej nawet do rana a potem łazi śnięta i modlisz się, żeby ci zamiast palca nie upierdoliła łapy.
Wiesz do czego jeszcze mogłyby posłużyć te rączki? A idź, próbuj szczęścia, tylko się nie wkurwiaj jak cię sklnie gorzej niż robole na budowie. Ozór ma suka niewyparzony jak mało kto. Że po co się tak ubiera jak niby trudna? Bo ja wiem... Wolałem nie pytać.  Na moje doigra się kiedyś. Zresztą... Mówią, że już nie raz się doigrała.

Ostatnio edytowany przez Arachne (2013-04-27 18:49:44)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.b1a4.pun.pl www.mounds.pun.pl www.kawaleriapolska.pun.pl www.klanpt.pun.pl