MRF313

Howdy, Pardner?


#1 2013-04-27 18:08:51

 Milky

KRUL

Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 24
Punktów :   

David Roydman

http://www.massiveblack.com/MBwebolution/media/projects/RideToHell/DEEPSLV_MainCharacter_Final%20copy.jpg
IMIĘ: DAVID GREGORY
NAZWISKO: ROYDMAN
ZAKRES DOSTĘPU: SEKTOR 1

http://www.youtube.com/watch?v=HVQzTCq39cI
Widzisz go? Widzisz, pewnie że tak, nie jesteś ślepy. A wiesz czemu tak jest? Bo on nie ma nic przeciwko temu byś go widział. Kumple mówią mu Roy, na identyfikatorze ma David Gregory Roydman. Posrane, kto w tych czasach ma dwa imiona? Robi w ochronie, chociaż ci zabijacy robią też za chłopców na posyłki dla Gravesa. Wiesz, idź na Mojave, przynieś to, zabij i wypatrosz tamto.
Wiesz, gadałem z jego kumplami po fachu. Nie byli skorzy do rozmowy, ale gorzała trochę rozplątała im języki. Podobno Roydman był w wojsku Nowych Stanów. Dziewiąty batalion zwiadu. Tak, bracie, mamy w ochronie snajpera ze słynnej dziewiątki.
Nie wiem jak Ty, ale ja się czuję z tym bezpieczniej.
Chłopaki nie wiedziały, czemu odszedł z wojska. Wiedziały za to, co było dalej – uwił sobie przytulne gniazdko na przedmieściach Vegas i wywiesił szyld prywatnego detektywa na drzwiach. Musiał partaczyć każdą robotę albo nie mieć klientów, bo gdy tylko O’Drain ogłosił rekrutację pracowników do TransAm Railway, nasz Marlowe złapał swój karabin i zaciągnął się do ochrony. Robił w niej jakiś czas, jak zresztą sporo chłopaków z naszej ochrony - spójrz choćby na braci Anderson czy na Kulawca. Arachne Clock też tam pracowała i ponoć swego czasu łączyła ich... No, coś ich łączyło. Nie wiem czemu już nie łączy. Jak mógł sobie odpuścić taką laseczkę? Pracował w TransAmerican Railway długi czas, ale niedawno - nie wiedzieć czemu tak naprawdę - rzucił robotę . Może za bardzo przywiązał się do Nevady?

Jakby się tak zastanowić… Moim zdaniem po prostu nie potrafił usiedzieć w miejscu, więc złapał wiatr w żagle i popłynął.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanpt.pun.pl www.necrosis-ashamani.pun.pl www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.kawaleriapolska.pun.pl www.mounds.pun.pl